info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Mecidiyeköy Diş Hekimi

diş hekimi mecidiyeköy

Mecidiyeköy Diş Hekimi

Ağız ve diş sağlığı artık sadece ağız ve diş sağlığı demek değildir. Dişlerinin görünümünde yaşanan olumsuzluk kimi zaman kişilerin psikolojine bile etki etmektedir. Diş görünümü ve bunun beraberinde dış görünümüne önem veren modern toplumlarda oldukça sık gözlemlenen bir durumdur.  Dişlerdeki renk ve şekil bozuklukları kişileri rahatsız etmektedir.

Diş hekimliğinde gelişen teknoloji sayesinde pek çok renk, şekil ve buna benzer bozukluklar düzeltilebilmekte ve sorun olmaktan çıkarılmaktadır.

Sararmış, çapraşık ve sağlıksız dişlerin sizleri mutsuz etmesine izin vermeyin. Mecidiyeköy diş hekimi aramalarında yıllardır üst sıralarda sunulan ve hizmetin hiç ödün vermeyen Osmanoğlu Diş Kliniği sayesinde mükemmel gülüşünüze kavuşun. Uluslararası standartlarda ve Premium seviye de bakımı ile Osmanoğlu Diş Hastanesi sağlıklı gülüşleriniz için hizmet veriyor.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Ömür Boyu Gülümseyin

Diş tedavisi görmezden gelinecek ya da umursanmayacak konulardan değildir. İhmal edildiği takdirde psikiyatrik olarak kişiyi etkilediği gibi, fiziksel olarak da sorunlar yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir.  Dişlerde meydana gelen fonksiyonel kayıp ve bozukluklar çiğneme ve konuşmada aksamalar olarak kendini gösterecektir. Ayrıca ağız bölgesi hem solunum hem de sindirim sisteminin başlangıcıdır. Bu bölgede yaşanan aksamalar vücudun diğer kısımlarıma ve organlarına da pek ala sirayet edecektir. Bu sebeplerle ağız ve diş sağlığı vakit kaybı yalanmadan müdahale edilmesi gereken konulardandır.

Mecidiyeköy diş hekimi için oldukça yüksek sayıda seçenek sunabilen bir bölgedir. Osmanoğlu Diş Kliniği bu seçenekler arasında, “önce hasta” prensibiyle hareket etmesi ve hastalarının beklentilerine göre tedavi süreçleri planlamasından ötürü kendini göstermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve güvenden ötürü hastalarının gönül rahatlığı ile başvurduğu klinik olma özelliği münasebetiyle Osmanoğlu Diş Kliniği, uzman hekim ve tecrübeli ekip çalışanlarıyla sizlerin ideal gülüşüne kavuşması için çalışmaktadır.

mecidiyekoy-dis-hekimi-800x533

Dişlerde meydana gelebilecek veyahut doğuştan süregelen sorunlar sebebiyle dış görünüşünden memnun olmayan kişilerde kimi zaman öz güven kayıpları dahi yaşanabilmektedir. Günümüz dünyasında prezantabl bir görünüm iş, ofis ve aile hayatında dahi oldukça önemli bir role sahiptir. Özellikler sosyal hayatında aktif olan kişiler için oldukça önemli bir durumdur. Hayalinizde ki ideal gülüşünüze kavuşmanız için Osmanoğlu Diş Kliniği, ortodonti, pedodonti, periodontoloji ve tim diğer branşlar ile size özel ve etkili tedaviler sunmaktadır.

İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650