info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Mecidiyeköy Diş Kliniği

mecidiyeköy diş kliniği

Mecidiyeköy Diş Kliniği

Ağız ve diş sağlığına verilen önem aslında kişilerin hem psikolojik hem de fiziksel sağlıklarına verdikleri değer ve önemle eşdeğerdir demek mümkündür. Ağız ve diş sağılığı bakımı fonksiyonel konularla ilgiliymiş gibi gözükse de kişilerin psikolojileri oldukça yüksek oranda etkilemektedir. İdeal bir gülüşe sahip olmadığını düşünen kişi dişlerini göstermekten imtina eder. Dişlerinde çapraşıklık ya da yanlış dizilim gibi sorunlar bulunan bireyler konuşurken bile dişlerini gizleme yoluna giderler. Bu durum kimi zaman bilerek yapılsa da kimi zaman istemsizce de olsa yapılabilmektedir.

Ağız ve diş sağlığının fonksiyonel kısımlarına değinilecek olursa, en temel iki fonksiyon kendini gösterecektir. Hayati önemi de oldukça yüksek olan bu iki temel fonksiyon konuşma ve çiğneme.

Ağız bölgesi solunum ve sindirim sitemlerinin başlangıç kısmıdır. Ağız bölgesinde yaşanan sorunlar vücudun diğer noktalarındaki organlara kadar derhal etki yapacak şekildedir.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Deneyim

Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde, ağız ve diş sağlığı konusunun görünen ve görünmeyen etkiler münasebetiyle ne denli kıymetli bir konu olduğu anlaşılacağından, ihmale gelmemesi gereken bir konu olduğu aşikardır. Ağız ve diş sağlığı konusunda rahatsızlığın boyutu ne olursa olsun uzman ve deneyimli bir hekim tarafından tedavi planlanmalı ve süreç takip edilmelidir.

Merkezi Konum

Mecidiyeköy diş kliniği aramalarında karşınıza çıkacak en güvenilir adreslerden biri Osmanoğlu Diş Kliniği olacaktır. Yarım asırlık köklü deneyim ve yoğun bilgi birikimiyle, tıbbi etik değerlerine bağlı sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi, ağız ve diş sağlığı konusunda da kusursuz tedaviler gerçekleştirmektedir.

Teknoloji

Tedavi süreçlerinde veyahut müdahale esnasında hastaların kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam sunan Osmanoğlu Diş Kliniği, hayalinizdeki ideal gülüşünüze kavuşmanı için sizleri bekliyor.

Mecidiyeköy diş kliniği aramalarında oldukça alternatifler barındıran bir nokta olma özelliği taşımaktadır. Osmanoğlu Diş Kliniği yarım aşıra yakın tecrübesi ile tercih sebebi olmaktadır. Mesleğinde yetkin uzman hekim kadrosu ve çalışanlarıyla “önce hasta” prensibi benimsenmekte olup, hastaların beklentileri ve hayal ettikleri öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Kusursuz tedavi süreçleri ve başarılı tedavileri ile kendini belli eden Osmanoğlu Diş Kliniğinde aile ortamı ve rahatlığı içerisinde hizmet vermek temel prensiptir. Sizde bu ailenin bir parçasısınız.

şişli mecidiyeköy diş kliniği
İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650