info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Şişli Diş Kliniği

şişli mecidiyeköy diş kliniği

Şişli Diş Kliniği

Günümüzde insanlar için ağız ve diş sağlığı hiçbir zaman ağız ve diş sağlığı özelinde kalmamaktadır. Görmezden gelinen veyahut ihmal edilen diş ve diş eti rahatsızlıkları kişilerde hem fiziksel hem de psikolojik anlamda hasarlara neden olabilmekte ve karşılığında büyük bedellere mal olabilmektedir. Bu sebepten ötürü ağız ve diş sağlığı açısından yaşana rahatsızlıkların seviyesi ne olursa olsun görmezden gelinmemeli ve derhal müdahale edilmelidir. Osmanoğlu Diş Kliniği, hayalinizdeki ideal gülüşünüze kavuşmanız için başarılı tedavi süreçleri planlamakta ve yürütmektedir.

Ağız ve diş sağlığının neden olduğu olumsuz sonuçlardan birden fazladır. Olumsuz sonuçların sadece ağız ve diş bölgesinde olmayacağı bilinmelidir.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Gülmekten Korkmayın

Dişlerde oluşan fonksiyonel sorunlar konuşma ve çiğneme gibi hayati önem arz eden hususları doğrudan etkisi altına alabilmektedir. Bu fonksiyonların aksamasına sebep olmaktadır. Çiğnemenin olumsuz yönde etkilenmesi yetersiz beslenmeyle devam etmekte ve sindirim sisteminde ciddi sorunlar doğmasına kadar gitmektedir. Aynı şekilde diş ve diş etlerinde yaşanan olumsuzluklar, iltihaplanmalarla da birleşince ve eğer zamanında müdahale edilmemişse genel sağlığı ciddi manada zora sokacak bir pozisyon alabilmektedir.

Gülüşünüz Hayatınızı Etkiler

Ağız ve diş sağlığının estetik anlamda önemi değerlendirildiğinde, istenilen ideal diş diziliminin yoksunluğunda ve bununla bağlantılı olarak sağlıklı bir gülüşe sahip olamamanın verdiği etki ile kişilerde ciddi psikolojik sorunlar belirmektedir.  Bunlar kimi zaman basit bir şekilde gülüşü saklamak gibi kendini göstermekte kimi zaman daha da ileri giderek sosyal hayattan kopma noktalarına varmaktadır.

Kendine güven duymayan, gülüşünü beğenmeyen kişilerin iş ve aile yaşamında sorunlar yaşadığı bilinen bir gerçektir.

Bu denli önemli bir konu olan ağız ve diş sağlığı hafife alınacak ve amatör tedavilere emanet edilecek türden bir durum değildir.

Şişli diş kliniği aramalarında sunulan ve yarım asırlık tecrübesiyle kendini belli eden Osmanoğlu Diş Kliniği, uzman hekim kadrosu ve modern ekipmanlarıyla hastalarının konfor alanlarını ön planda tutarak başarılı tedavi süreçleri sürdürmektedir. Kusursuz bir şekilde sonuca ulaşan bu tedavi süreç ve teknikleriyle hayalinizdeki gülüşe ulaşmak hayal değil. Tek yapmanız gereken randevu almak ve bu tecrübeli planlama ve süreçleri deneyimlemek.

sisli-dis-klinigi-800x533
İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650