info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Şişli Diş Klinikleri

şişli diş klinikleri

Şişli Diş Klinikleri

Ağız ve diş sağlığında oluşan çürük ve dişeti rahatsızlıkları gibi olumsuzlukların tedavisinde erken teşhis ve tanı önemli bir yer tutmaktadır. İdeal bir ağız hijyeni için yaklaşık olarak altı ayda bir diş hekimine danışmak diş hekimleri tarafından tavsiye edilen bir durumdur. İhtiyaç duyduğunuz her anda Osmanoğlu Diş Kliniği yanınızda.

Gülümsemekten Korkmayın

Ağız ve diş sağlığı günümüzde sadece ağız hijyeni olmaktan çıkmıştır. Ağızda oluşan ya da genetik yatkınlık sebebiyle olagelmiş rahatsızlıklar kimi zaman fonksiyonel rahatsızlıklara sebep olduğu gibi kimi zamanda psikolojik sorunları beraberinde getirmektedir.
Dişlerin olması gereken dizilimden farklı bir formda bulunması ya da çapraşık bir pozisyon alması konuşma ve çiğneme fonksiyonlarında aksamalara sebebiyet vermektedir. Oluşan bu durumlar sadece ağız hijyeninde aksaklık olarak değerlendirilmemelidir. Ağız bölgesi hem solunum hem de sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır.  Ağızda başlayan olumsuzluklar vücudun diğer organlarını da kimi zaman direk kimi zamanda dolaylı olarak etkilemektedir.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Hayalinizdeki İdeal Gülümseme İmkânsız Değil

Diş dizilimlerinin hatalı bir şekilde oluşması kişide psikolojik kaygılara hatta öz güven kayıplarına kapı açmaktadır. Gülümsemekten mutlu olmayan birey dişlerini gizlemek adına sosyal hayattan iş ve aile yaşamından tavizler verir duruma gelmektedir.

Bu denli önemli bir rahatsızlık mutlaka profesyonel tedavi uygulamalarıyla giderilmelidir. Yarım asırlık bilgi birikimi ve deneyimiyle Osmanoğlu Diş Kliniği sizleri hayalinizdeki ideal gülümsemeye kavuşturuyor. Mesleğinde yetkin ve deneyim sahibi uzman diş hekimi ve ortodontist kadrosuyla sizler için gerekli en uygun tedavi süreçleri planlanmakta ve kusursuz bir şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.

sisli-mecidiyekoy-dis-klinikleri-800x533

Osmanoğlu Diş Kliniği hekimleri ve eğitimli kadrosu, modern donanım ve ekipmanlarıyla, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor ve sizin için en ideal tedavi süreçlerini yönetiyor. Şişli diş klinikleri seçenekleri açısından oldukça geniş imkanlar sağlayan bir noktadır. Bu bölgede bulunan diş kliniklerinden en başarılı ve deneyimlisi olan Osmanoğlu Diş Kliniği, taleplerinizin doğrultusunda geliştirdiği yöntem ve tekniklerle sizlere hizmet vermektedir. bu deneyimli ve uzman hekimlerin oluşturduğu kusursuz tedavi süreçlerinden istifade etmek artık çok kolay. Hemen randevunuzu oluşturun ve bu kültürün bir parçası olun.

İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650