info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Şişli Dişçi

şişli dişçi

Şişli Dişçi

Ağız ve diş sağlığı ile çene cerrahisi, diş hekimliğinin ilgi alanlarından özel bir bölümü kapsamakta ve yine ağız ve diş sağlığı ile çene yapısı ve ilgili çevre dokulardaki rahatsızlıkların teşhisi, tedavisi ve onarımı ile ilgilenen bir çalışma alanı oluşturmaktadır.  Şişli Dişçi aramalarında sıklıkla sizlere sunulan Osmanoğlu Diş Kliniğinde her türlü yumuşak ve sert dokuyu ilgilendiren cerrahi operasyonlar ve uygulamalar uzman hekimlerce ve profesyonel bir kalitede gerçekleştirilmektedir.

Osmanoğlu Diş Kliniğinde Kusursuzca Gerçekleştirilen Uygulamalar;

  • Diş muayene ve çekimi,
  • Yirmilik diş muayenesi ve gerekli görüldüğü takdirde çekimi,
  • Gömülü pozisyonda duran dişlerin çıkarılması,
  • Estetik diş hekimliği,
  • Endodontik cerrahi uygulamaları,
  • Maxiller sinüs ile ilgili operasyon ve uygulamalar,
  • Diş kökenli iltihaplanmalar sebebiyle oluşan durumların tedavisi,
  • İmplant tedavi ve uygulamaları,
  • Kök ucu rezeksiyonu.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Ağız ve Diş Sağlığı İhmale Gelmez

Ağız diş sağlığında yaşanacak problemler direk veya dolaylı olarak diğer organlarda da kendini göstermektedir. Birbirleriyle etkileşimleri bulunmaktadır. Bu sebeple ağız hijyeni hafife alınacak görmezden gelinecek bir konu değildir.

Ağız ve diş sağlığında yaşanan rahatsızlıklar kişilerde konuşma ve çiğneme fonksiyonlarında fonksiyonel sorun olarak ortaya çıkmakla birlikte estetik olarak da kaygı yaratmaktadır.

Şişli dişçi muayenehaneleri anlamında oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu diş kliniklerinde Osmanoğlu Diş Kliniği uzman hekim ve ortodontist kadrosu öncülüğünde planladığı tedavilerle kesin sonuçlar almaktadır. Yarım asırlık tecrübesiyle kendini gösteren Osmanoğlu Diş Kliniği hayal edilen mutlu gülüşlere ulaşılması için en doğru adres.

Osmanoğlu Diş Kliniği, mesleğinde yetkin uzman hekim ve ortodontistleri ile eğitim almış diş sağlığı hemşireleri ve donanımlı alt yapısıyla hastalarına en kaliteli ve konforlu hizmeti sunmaktadır. Şişli dişçi aramalarında üst sıralarda sunulması bir tesadüfün eseri değildir.

Ağız ve diş sağlığı hastalıkları çeşitlidir. Genetik yatkınlık, kişisel bakım ve hijyene özen göstermeme ve beslenme şekilleri farklıları gibi birden çok nedene bağlı olabilen ağız ve diş sağlığı doğru tanı ve iyi bir tedavi süreci planlamasıyla kusursuz bir şekilde Osmanoğlu Diş Kliniğinde neticelendirilmektedir.  Hayalinizdeki ideal gülüşünüze kavuşmanız artık hayal değil.

şişli mecidiyeköy dişçi
İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650