info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Şişli Estetik Diş Kliniği

şişli estetik diş kliniği

Şişli Estetik Diş Kliniği

Günümüzde ağız ve diş sağlığı sadece ağız ve diş sağlığından ibaret bir konu olmaktan çıkmıştır. Eskiden ağız hijyeni konusunda yapılan açıklamalarda sadece sağlıklı dişlerden bahsedilirken, günümüzde sağlıklı dişler ve sağlıklı gülüşler mottosu benimsenmiştir. Değişen yaşam koşulları hem sağlıklı dişler hem de sağlıklı gülüşlerin gerekliliğini gözler önüne sermiştir. Osmanoğlu Diş Kliniği yarım asırlık tecrübesi ile hayal ettiğiniz gülüşe uluşmanız için çalışmaktadır. Şişli estetik diş kliniği gülüş tasarımı çalışmalarıyla kusursuz tedavi süreçleri yönetmektedir.

Ağız ve diş sağlığında meydana gelen olumsuzluklar kimi zaman fonksiyonel sorunların yaşanmasına sebep olabiliyorken kimi zamanda kişinin sosyal hayatını etkilemektedir.

Hayal ettiği ideal gülüşe sahip olmayan kişiler sosyal hayattan kimi zaman kendilerini izole etme gayreti içinde olabiliyorlar. Bu durum ise özgüven kayıplarıyla sonuçlanmaktadır.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Önce Hasta Prensibi

Şişli estetik diş kliniğinde uygulanan estetik diş hekimliği uygulamaları olan gülüş tasarımı, bonding, seramik dolgu ve diş beyazlatma kusursuz tedavi süreçleri ile mükemmel sonuçlara ulaştırılmaktadır. Mesleğinde yetkin uzman hekim kadrosu ile Osmanoğlu Diş Kliniği yılların verdiği tecrübe birikimini hastalarının konfor alanlarına yansıtmaktadır. Önce hasta prensibi ile hastalarının beklentileri ön planda tutularak tedavi süreçleri planlanmaktadır.

Gülmekten Çekinmeyin

Kimi insanlar gülümser iken dişlerini göstermekten imtina ederler. Hatta refleks olarak gülümseme esnasında refleks olarak ağızlarını kapatanlar bile vardır. Bütün bunlar ideal bir ağız ve diş sağlığına ya da hayal edilen ideal gülüşe sahip olunmadığında yapılan hareketlerdir.

Şişli Estetik Diş Klinikleri hususunda yapılacak aramalarda sunulan Osmanoğlu Diş Kliniği, planladığı estetik uygulamalarında dişlerin duruşlarını, renklerini, görünüşlerini ve aynı zamanda diş eti ve çene ile ilgili bütün hususların değerlendirmesini yaparak kişinin hayal ettiği ideal görünüme ve gülüşe ulaşmasını sağlamaktadır.

Osmanoğlu Diş Kliniğinin estetik diş hekimliği konusunda kusursuzca planladığı ve başaralı bir şekilde sonuca erdirdiği tedavi süreçleri hastalarının memnuniyetleriyle sonuçlanmıştır.

Başarılı bir ekip çalışmasıyla sürdürülen tedavi süreçlerini siz de tecrübe etmeli ve yarım asırlık bu ailenin bir parçası olmalısınız. Bunun için yapmanız gereken sadece randevu almak.

sisli-mecidiyekoy-estetik-dis-klinigi-800x533
İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650