info@osmanogludisklinigi.com +90 542 187 46 34

Şişli İmplant

şişli implant

Şişli İmplant

Diş hekimlerin ağız ve diş sağlığında öncelikli hedefi, doğal dişlerin ağızda kalmasını sağlamaktır. Buna rağmen ağızdan sadece bir diş dahi çekilse doğal denge bozulmakta ve diş kayıp hızı artışa geçmektedir. Böyle durumlar meydana geldiğinde implant tedavi devreye girmektedir. Osmanoğlu Diş Kliniği başarılı tedavileri ve kusursuz takip ettiği süreçleri ile sizleri bekliyor.

İmplant Tedavisi Nedir?

İmplant tedavisi, ağızda eksik olan dişlerin yerine çoğunlukla titanyum veya bileşiklerinden imal edilen yapay diş kökleri olarak tarif edilebilir. Titanyum malzemesinin uygulanacak kuvvetlere karşı oldukça dirençli olması ve vücut ile uyum sağlaması implant tedavilerinde tercih edilme sebeplerindendir.

Şişli implant tedavisi yapan klinikler şeklinde yapılan aramalarda, yarım asırlık tecrübesiyle Osmanoğlu Diş Kliniği öne çıkmaktadır. Uzman hekimleri ve mesleğinde yetkin konumda kadrosuyla hastaların talepleri doğrultusunda planlanan tedavi süreçleriyle Osmanoğlu Dil Kliniği sizleri mükemmele ulaştırmak için çalışıyor.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

Şimdi Randevu Alın.

Hedef Sadece İmplant Üretmek Değildir!

İmplant vidalar daha öncesinde kaybedilen dişlerin yarattığı boşluklara sorunsuz şekilde yerleştirilebildiği gibi, vücutta ciddi bir enfeksiyon söz konusu değilse diş çekimi sonrası derhal diş yuvasına da yerleştirilebilir.

Osmanoğlu Diş Kliniklerinde hedef sadece protez üretmek ve boşluk olan kısmın doldurulması demek değildir. Bu tedavi yönteminde hedef, estetiğin ön planda olduğu, konuşma ve yeme fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getiren ve kişinin beklentilerine cevap veren dişler yapmaktır.

Şişli implant tedavisi uygulanması konusunda oldukça fazla seçeneklerin bir arada olduğu bir bölgedir. Bu alternatif kliklerin yanında Osmanoğlu Diş Kliniği kullanmış olduğu yüksek teknoloji içeren ekipmanları ve yüksek hasta memnuniyeti prensibi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

şişli implant tedavisi

İmplant Tedavisinden Sonra Beslenme Esnasından Nelere Dikkat Edilmelidir?

İmplant tedavisinden sonra yemek yeme ve beslenme alışkanlıklarına bir müddet dikkat etmek hastanın faydasına olacaktır. İmplant uygulaması yapılan bölgede tüketilen besinlerin yumuşak olmasına ve mümkün olduğunca oda sıcaklığında muhafaza edilmiş besinler olduğuna dikkat edilmelidir. Yeme, içme de sorunlar yaşandığı takdirde diş hekiminden vitamin destekleri önerileri alınabilir. Tedavi sonrasında tüketilecek çok sıcak ve çok soğuk gıdalardan ne kadar süre ile kaçınılması gerektiği diş hekimi tarafından ayrıntılı olarak izah edilecektir.

İmplant Tedavisi
+3800
Ortodonti Tedavisi
+3400
Endodonti Tedavisi
+4200
Gülüş Tasarımı
+650